Количка

0 артикула
Начало CableКабел SeaMAX SCUTP5E24A, 24AWG U/UTP, cat. 5e, 4P, PVC, 305m

Кабел SeaMAX SCUTP5E24A, 24AWG U/UTP, cat. 5e, 4P, PVC, 305m

Цена:0.31лв.
  • Код:
    SCUTP5E24A
SeaMAX SCUTP5E24A e сигурно, гъвкаво и ценово ефективно решение, което покрива напълно Category 5e(Cat5e) стандартa.
Кабел SeaMAX SCUTP5E24A, 24AWG U/UTP, cat. 5e, 4P, PVC, 305m
Кабел SeaMAX SCUTP5E24A, 24AWG U/UTP, cat. 5e, 4P, PVC, 305m